PCD Türkiye Fanı | PcdTurkey.Forumotion.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mark Ronson Noel'e Karşı

YazarMesaj
PCD-B
Yönetici
Yönetici
PCD-B

Kadın
Yer: : ÇanakKale
Ruh Hali : Mark Ronson Noel'e Karşı 1182

Mark Ronson Noel'e Karşı Empty
MesajKonu: Mark Ronson Noel'e Karşı   Mark Ronson Noel'e Karşı EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 10:50 am

Mark Ronson, Noel Gallagher'ın geçtiğimiz hafta hakkında söylediklerine sert bir şekilde cevap verdi.

Geçtiğimiz hafta bir radyo programına katılan Oasis üyesi Noel Gallagher, Mark Ronson hakkında şunları söylemişti: "Mark Ronson üç beş akort öğrensin ve başkalarının şarkılarını mahvetmektense kendi şarkılarını yazsın önce."

Geçtiğimiz ay Jay-Z'nin Glastonbury'de sahne almasına sinirlenen Noel Gallagher, rock ağırlıklı bir festivalde Jay-Z'nin ne işi olduğunu sorgulamış ve bu olaydan sonra da Jay-Z sahneye Oasis hiti Wonderwall'u söyleyerek çıkmıştı.

Ronson'ın Noel'e cevabı gecikmedi: "Noel benim için üç beş akort öğrenip gitar çalabilmemi ve kendi şarkılarımı yazmamı istemiş. Ama şunu bilmesini isterim ki Jay-Z'den gitar dersleri alıyorum. Jay-Z bana Wonderwall'un akortlarını öğretti. Aslında bir Oasis / Jay-Z albümü yapmak isterdim. Muhtemel şarkı isimleri de 'Champangne Superhova' ve 'Definitely Jay-Z' olurdu. Sevgili Noel, Back To Black adında yedi akortu olan çok iyi bir şarkı yazdım. Dinlemeni tavsiye ederim."
http://beyonce.forumaction.net

Mark Ronson Noel'e Karşı
1 sayfadaki 1 sayfası